Vaatame aastale 2020 tagasi

Meie brändijuht Kaire Miiter jagab oma mõtteid möödunud aastast.

Üleminekul ühelt aastalt teisele meeldib mulle võtta hetk, et vaadata tagasi ja mõelda möödunud aastale – mille eest olen tänulik, loodud mälestustele, saavutustele ja saadud kogemustele. Möödunud aasta oli ebatavapärane, rohkem kui kunagi varem, täis suuri muutusi ja ümberkorraldusi.

Kuigi ülemaailmse pandeemia tõttu oli minu äri- ja isiklikus elus palju takistusi, õpetas see mulle ka palju ning pakkus mulle võimalust aeg maha võtta, ja veeta rohkem kvaliteetset aega koos perega. Mullu sain ka esmakordselt vanaemaks, meie perre sündis imearmas Mia.

Püüdsime perega kohaneda uue normiga. Proovisime omavahel ära jagada töö, koduõppe ja argipäevatoimetused. Pühendasime iga päev aega värskes õhus ja looduses olemisele, mis toitis hinge seesmiselt ja andis uut energiat.

See kogemus on pannud mind eluga kaasas käivaid pisiasju rohkem märkama. Tuletas meelde, et ei peaks võtma asju iseenesestmõistetavana, näiteks oma sõprade ja pere kallistamist ning puhkuse ja pühade veetmist oma lähedastega. Olukorrast tulenevad muudatused jäävad vast eluks ajaks meelde.

Tagantjärele mõeldes tunnen, et 2020 oli olenemata kõigest väga avardav aasta. Olen tänulik nendele inimestele, kes hoolitsevad selle eest, et hoida meid kõiki ohutuna ja tervena.

Püsige hoitud ja rõõmsad!
Kaire Miiter

2 replies on “Vaatame aastale 2020 tagasi

  • Piret

    Aasta 2020 avastasin Magrada, usun, et jääb pikaks ajaks lemmikuks. Astudes ajas edasi, üllatasite uue tootega…üllatus ja seadsite raske valiku ette.
    Rõõmsaid ja rahulolevaid kliente 2021!

    Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga