Magrada ja jätkusuutlikkus

Magrada ja jätkusuutlikkus

Meie jaoks on väga oluline keskkonna hoidmine ja säästmine

Täielikult biolagunevad looduslikud koostisosad

100% ümbertöödeldav plasik, alumiinium ja klaas

Me kasutame ümberöödeldud pakendit, mil võimalik

Meie toodete komponendid

Magrada toodetes peitub oluline väärtus – jätkusuutlikkus, kus meie armastus ilu vastu käib käsikäes meie planeedi eest hoolitsemisega. Meie kosmeetika sünnib hoolikalt valitud looduslikest koostisosadest, mis on pärit õiglasest kaubandusest ning võimalusel alati mahekasvatusest. Need väekad koostisosad tulevad otse Hiiumaa unikaalsest loodusest – ühelt maailma vanimalt saarelt. Kõik Magrada tooted valmivad käsitööna väikestes partiides, tagades keskkonnasõbraliku tootmise ja vähendades tootmise ülejääke.

Puhtast koostisest inspireeritud jõud

Meie toodetes kasutatavad koostisosad on nahasõbralikud ja täielikult biolagunevad. Meie valik on ja jääb mineraalõlide, parabeenide, kunstlike värvainete ja silikoonide vabaks. Keskkonnasõbralike pakendite hulka kuuluvad taaskasutatud ja taimsest plastikust pudelid ning purgid, mis on täielikult taas ringlussevõetavad.

Hoolime loodusest ja loomadest

Loomade suhtes alati teadlik ja hooliv suhtumine on eetika lahutamatu osa. Loomade heaolu on meile südamelähedane ning me ei tee loomkatseid kordagi ei üksikute koostisosade ega valmistoote retsepti väljatöötamise ajal.

iga samm on läbi mõeldud

Tellimuste transportimisel kasutame trükikojast üle jäänud paberit, mis muidu kuuluksid ära viskasmisele. Õrnemate kaupade pakkimisel kasutame keskkonnasõbralikke biolagunevaid vees lahustuvaid graanuleid. Meie kosmeetikakotid valmivad tootmisjääkidest, sest igal aastal tekib tohutult tekstiilijäätmeid. Meie valikud põhinevad alati keskkonnasõbralikel lahendustel.

Julgustame taaskasutama papp- ja klaaspakendeid vastavalt kohalikele jäätmekäitlusreeglitele.