fbpx
Ostes vähemalt 50 € eest, saad kingituseks rabarberi juuksemaski (250ml)

Ostukorvis ei ole tooteid.

Magrada brändist

MAGRADA ORGANIC COSMETICS

Magrada on peegeldus põlvkondadepikkusest kirest ja pühendumusest looduse ja ilu vastu. Südamlik pereettevõte, mida juhib tegus ema-tütar duo Kaire ja Lisanna, toob sinuni tõhusat spaakvaliteediga iluhooldust.

Magrada juured ulatuvad palju kaugemale – ühele maailma vanimale saarele, Hiiumaale. Hiiumaa on maagiline paik, kus kaob ajataju, saar koos männimetsade, kristallselge merevee ja lummavate aasadega. Kodusaarelt ammutatud inspiratsioonist sünnivad lennukad ideed ja parimad mõtted.

Magrada tähendab katalaani keeles ’mulle meeldib’. See sümboliseerib meie rõõmu ja armastust selle vastu, mida loome.

– Kaire, Magrada asutaja

Üks loodusega. üks iluga.

Magrada lugu sai alguse aastal 1998, kui brändi asutaja Kaire sai esmakordselt emaks. Lisanna tundliku ja allergilise nahamure oli tõukejõuks avastada looduslike ja nahasõbralike toodete maailm. See teekond viis Kaire naturaalsete ja ebavajalike kemikaalideta ilubrändi loomiseni, millest sai kaubamärk aastal 2015. Nüüd töötavad Kaire ja Lisanna üheskoos, luues palavalt armastatud tooteid.

Magrada ilumärk on ökoloogiliselt puhas ja aromaatne. Meie filosoofia keskendub ainulaadsele võimaluseleluua puhtaid ja kõrge efektiivsusega ilutooteid.

– Kaire, Magrada asutaja

Meie filosoofia

Magrada rahvusvaheliselt auhinnatud sortimendis peegelduvad looduse supervõimed, kõrged standardid ja eetilised väärtused. Kõik meie tooted sünnivad vajaduspõhiselt, pidades silmas meie ja meie pere naha- ja juukseprobleeme.

Meie filosoofia on ühendada loodus ja ilu minimalistlike retseptide, komponentide efektiivsuse ning kvaliteediga. Magrada tooted valmivad käsitööna Põhja-Euroopas, pöörates erilist tähelepanu igale detailile. Tõhusad põhjamaised koostisosad nagu kadakas, jõhvikas, meliss, saialill, tamm, pärnaõis ja leeder, saavad inspiratsiooni sajanditevanustest kohalikest ilurituaalidest.

Minu vanaema töötas kohalikus apteegis ja mu ravimtaimede tarkused pärinevad just temalt.

– Kaire, Magrada asutaja

Keskkonda silmas pidades

Magrada toodete põhikomponent on jätkusuutlikkus, mida toetab meie pühendumus ilule kui ka meie planeedile. Usume, et õige lähenemisega saame mõlemat hoida, tugevdada ja taastada. Meie tooted koosnevad orgaanilisest sertifitseeritud taimsetest koostisosadest ning looduses metsikult kasvavatest komponentidest. Suuname oma jõupingutused veevabade toodete loomisele, pakkudes jätkusuutlikumat alternatiivi veepõhistele toodetele.

Kanname erilist hoolt, et kõik meie tooted oleksid jätkusuutlikud, puhtad, ökoloogilised, tõhusad ja meeldivalt aromaatsed.

– Kaire, Magrada asutaja