Kasemahlaseep 100g

Kasemahlaseep 100g

  • BEAUTY AWARDS 2016 shortlist
  • Eesti Allergialiit

Kirjeldus

Põhjamaine kasevesi – ajatu nooruse eliksiir! Taimsete mikroelementidega rikastatud kasemahl muudab naha pehmeks, siidiseks ja säravaks. See lõhnavaba seep sobib ka tundlikule nahale. Seep on ära teeninud märgise “Eesti Allergialiit tunnustab” ning nominatsiooni iluauhindade galal Pure Beauty Awards London 2016.

Unikaalne toode, millel ei ole värvi ega lõhna, ometi on kõigi lemmik! Kasemahlaseep säilitab baktereid tõrjuva toime.

Seebi koostisesse on valitud vaid taimsed õlid: oliivi-, kookos-, palmi- ja seesamiseemneõli ning kakaovõi. 80% seebi  koostisosadest on orgaanilised ehk pärit mahepõllumajandusest.

Tootes olevaid õlisid ei kuumutata üle 40°C kraadi. Nii säilivad seebis kõikide õlide kasulikud omadused ja annavad maksimaalset kasu meie nahale.

Magrada seebid valmistatakse käsitsi iidsel külmpressmeetodil väikese partiina, nii tagatakse toodete efektiivsus ja värskus.  Partii lõikes võib märgata värvi erinevust, see sõltub sellest, mis aastaajal on tooraine korjatud.

Koostöös Tartu Ülikooli loodus- ja täppisteaduste valdkonnaga perioodil 01.06-10.09.2016 viidi Euroopa Regionaalarengu Fondi kaasrahastusel ellu projekt: “Kasemahlaseebi tootearenduse projekt”, mille tulemusel viidi läbi kasemahla koostise ja selles sisalduvate komponentide analüüsimeetodite otsingud. Kasemahla mineraalsete ja orgaaniliste komponentide määramine. Analüüsid teostatud ja tulemused interpreteeritud. Kasemahlast valmistatud seebi komponentide analüüs. Analüüsid teostatud ja tulemused interpreteeritud. Kasemahla ja sellest valmistatud seebi mikrobioloogiline uuring. Uuring teostatud ja tulemused interpreteeritud. Lõhnaärastusseebi katseline valmistamine koostöös tellija esindajaga. Valminud katseline lõhnaärastusseep.
Euroopa Liidu Regionaal Fond toetas projekti summas 4000 eurot.

Seep ei sisalda säilitusaineid, keemilisi ja loomseid ühendeid, sünteetilisi lõhna- ega värvaineid. Toodet ei ole testitud loomadel.

Pakend: Meie jaoks on väga oluline keskkonna hoidmine ja säästmine. Tootja omab ISO 14001 ja EMAS sertifikaati. Toodetud elementaar kloorivabalt. Paberil on Euroopa Ühenduse öko-märgis.

 

Toode sisaldab rohkem kui 33% puhast kasemahla.

Kasemahlas sisaldub kasele iseloomulikke stereole: betuliini ja betuliinhapet (antibakteriaalne, haavu parandav ja nahaprotsesse normaliseeriv-tasakaalustav toime), tanniine (põletikuvastane toime), vitamiine (B ja C grupp).

 

 

Olea Europaea Fruit Oil/Oliiviõli, Betula Alba Juice/Kasemahl, Cocos Nucifera oil/Kookosõli*, Elaeis Guineensis Oil/Palmiõli*, Sodium hydroxide/NaOH, Theobroma Cacao Seed Butter/Kakaovõi*, Sesamum Indicum Seed Oil/Seesamiseemneõli* VEGAN.

*Sertifitseeritud orgaaniline õli

Oliiviõli – õli sisaldab rikkalikult oomega-3 ja oomega-6 rasvhappeid, mis panevad naha särama! Samuti suurel hulgal antioksüdante ehk nooruseallikaid.

Kookosõli – orgaaniline kookosõli annad seebile suurepärased pesemisomadused ja rikkaliku vahu.

Palmiõli – orgaaniline palmiõli on pärit Brasiiliast, omab RSPO sertifikaati, palmiõli lisab seebile kõvadust ning soodustab seebivahu teket.

Kakaovõi – 100% puhas külmpressitud kakaovõi on võimas E-vitamiini ja oomega-9 rasvhapete allikas.

Seesamiseemneõli – ilueliksiir, mis tungib sügavale nahakihtidesse, pehmendab ja toidab nahka.

 

 

 

Sama ägedad