Kasemahlaseep

Kasemahlaseep

  • Kliendi lemmik
  • BEAUTY AWARDS 2016 shortlist
  • Eesti Allergialiit

Kirjeldus

Põhjamaine kasevesi – ajatu nooruse eliksiir! Taimsete mikroelementidega rikastatud kasemahl muudab naha pehmeks, siidiseks ja säravaks. See lõhnavaba seep sobib ka tundlikule nahale. Seep on ära teeninud märgise “Eesti Allergialiit tunnustab ning nominatsiooni iluauhindade galal Pure Beauty Awards London 2016.

Unikaalne toode, ei ole värvi ega  lõhna, ometi on kõigi lemmik! Kasemahlaseep säilitab baktereid tõrjuva toime.

Tootes olevaid õlisid ei kuumutata üle 40° kraadi. Nii säilivad seebis kõikide õlide kasulikud omadused ja annavad maksimaalset kasu meie nahale.

Magrada seebid valmistatakse käsitsi iidsel külmpressmeetodil väikese partiina, nii tagatakse toodete efektiivsus ja värskus.  Partii lõikes võib märgata värvi  erinevust, see sõltub sellest, mis aastaajal on tooraine korjatud.

 

Seep on valmistatud 100% taimsetest õlidest: oliivi-, kookos-, palmi-,  seesamiseemne õlist ning kakaovõist. 80% seepi  koostisosadest on orgaanilised ehk pärit mahepõllumajandusest.

Seep ei sisalda säilitusaineid, keemilisi ja loomseid ühendeid. Toodet ei ole testitud loomadel.

Pakend: Meie jaoks on väga oluline keskkonna hoidmine ja säästmine.  Tootja omab ISO 14001 ja EMAS sertifikaati. Toodetud elementaar kloorivabalt. Paberil on Euroopa Ühenduse öko-märgis.

 

 

Bioaktiivsetel ja mineraalsetel ainetel on meie elus väga oluline tähtsus. Selle tõttu püütakse nende sisaldust määrata ja reguleerida eelkõige toidus aga ka mitmetes teistes kasutuses olevates toodetes. Sellised tooted on lisaks toidule ka parfümeeria- ja kosmeetikavahendid nagu  pesemisvahendid, kreemid ja mitmesugused nahahooldusvahendid jms.

Kõige enam on igapäevases tarbimises mitmesugused seebid: tahked, vedelad, üld- ja eriotstarbelised. Sellest tulenevalt on üha enam hakatud tähelepanu pöörama seepide valmistamise tehnoloogiale, koostisainetele, nende bioloogilisele toimele ja säilimisele.

Magrada OÜ-l valmis koostöös Tartu Ülikooli Loodus- ja täppisteaduste valdkonnaga perioodil 01.06-10.09.2016 viidi Euroopa Regionaalarengu Fondi kaasrahastusel ellu projekt: “Kasemahlaseebi tootearenduse projekt”, mille tulemusel viidi läbi Kasemahla koostise ja selles sisalduvate komponentide analüüsimeetodite otsingud. Kasemahla mineraalsete ja orgaaniliste komponentide määramine. Analüüsid teostatud ja tulemused interpreteeritud. Kasemahlast valmistatud seebi komponentide analüüs. Analüüsid teostatud ja tulemused interpreteeritud. Kasemahla ja sellest valmistatud seebi mikrobioloogiline uuring. Uuring teostatud ja tulemused interpreteeritud. Lõhnaärastusseebi katseline valmistamine koostöös tellija esindajaga. Valminud katseline lõhnaärastusseep.
Euroopa Liidu Regionaal Fond toetas projekti summas 4000 eurot.

Toode sisaldab rohkem kui 33% puhast kasemahla.

Kasemahlas sisaldub kasele iseloomulikke stereole: betuliini ja betuliinhapet (antibakteriaalne, haavu parandav ja nahaprotsesse normaliseeriv-tasakaalustav toime), tanniine ( põletikuvastane toime), vitamiine (B ja C grupp).

 

 

Unikaalse toote loomisel on olnud abiks  Tartu Ülikool.

 

 

Olea Europaea Fruit Oil/Oliiviõli, Betula Alba Juice/Kasemahl, Cocos Nucifera oil/Kookosõli*, Elaeis Guineensis Oil/Palmiõli*, Sodium hydroxide/NaOH, Theobroma Cacao Seed Butter/Kakaovõi*, Sesamum Indicum Seed Oil/Seesamiseemneõli* VEGAN.

*Sertifitseeritud orgaaniline õli

Oliiviõli – Õli sisaldab rikkalikult oomega-3 ja oomega-6 rasvhappeid, mis panevad naha särama! Samuti suurel hulgal antioksüdante ehk nooruseallikaid.

Kookosõli – orgaaniline kookosõli annad seebile suurepärased pesemisomadused ja rikkaliku vahu.

Palmiõli – orgaaniline palmiõli on pärit Brasiiliast, omab RSPO sertifikaati, palmiõli lisab seebile kõvadust ning soodustab seebivahu teket.

 

 

 

Sama ägedad