Koostisained ja väljatöötamine

Iga inimese nahatundlikkus on individuaalne, seega võib reaktsioon toodetele olla erinev. Meie toodetes kasutatavad koostisosad on hoolikalt valitud, et vähendada allergiliste reaktsioonide riski. Soovitame enne uute toodete kasutamist teha väike nahatest ning jälgida võimalikke reaktsioone. Kui tekib allergiline reaktsioon või ebamugavustunne, soovitame toote kasutamise lõpetada ja konsulteerida arstiga.

Ei, meie toodetes ei ole sünteetilisi lõhnaaineid. Kasutame looduslikke lõhnaaineid, mis on saadud taimedest ja õlidest. Need annavad meie toodetele meeldiva aroomi, säilitades samal ajal nende puhtuse ja looduslikkuse.

Kasutame põhjamaiseid koostisosi, nagu taimed, marjad ja õlid, mis on pärit meie kohalikust loodusest. Lisaks kombineerime neid Vahemere piirkonnast pärit õlidega, mis omavad erilisi omadusi nahahoolduse jaoks. Nii loome tooted, mis ühendavad Põhjamaade puhtuse ja Vahemere rikkalikud toitained, pakkudes parimaid tulemusi nahahoolduses.

Jah, meie tooted sisaldavad säilitusaineid, et tagada nende stabiilsus ja ohutus. Need aitavad vältida mikroorganismide kasvu toodetes ning pikendada nende säilivusaega. Meie eesmärk on kasutada võimalikult looduslikke ja nahasõbralikke säilitusaineid, vältides samal ajal tugevaid keemilisi säilitusaineid, näiteks parabeene. Sageli kasutame looduslikke alternatiive, nagu erinevaid taimeekstrakte või antioksüdante, mis säilitavad toodete kvaliteedi ja värskuse.

Meie panustame suuresti sellele, et tagada oma toodetes kasutatavate koostisosade efektiivsus ja kvaliteet. Me valime hoolikalt kõik koostisosad, et tagada nende kõrge kvaliteet ja tõhusus. Kasutame looduslikke ja puhtaid koostisaineid, mis on tuntud naha- ja juuksehoolduse eeliste poolest. Samuti hangime koostisosad usaldusväärsetelt tarnijatelt ning jälgime pidevalt nende kvaliteeti. Meie eesmärk on luua tooted, mis pakuvad tõelisi tulemusi ja toetavad loomulikku ilu.

Meie tooted valmivad väikeste partiidena iga 10-12 nädala tagant, et tagada nende maksimaalne värskus. Usume, et värskus on oluline toodete efektiivsuse ja kvaliteedi seisukohast. Väikeste partiidena valmistades saame pöörata erilist tähelepanu detailidele ning veenduda, et igas tootes säilib kõrgeim kvaliteet.

Meie kasutame põhjamaistest koostisosadest saadud ekstrakte ja õlisid, nagu kadakas, jõhvikas, meliss, saialill, tamm, pärnaõis ja leeder. Need taimed on olnud osa kohalikest ilurituaalidest juba sajandeid ning neil on tuntud nahka hooldavad ja rahustavad omadused. Magrada tooted ühendavad traditsioonilised teadmised kaasaegsete teadusuuringutega, et luua tõhusaid ja looduslikke ilutooteid.

Meie veevabade toodete kontseptsioon seisneb selles, et toote valmistamisel ei kasutata liigset vett. See pakub alternatiivi traditsioonilistele kosmeetikatoodetele, mis sisaldavad suures koguses vett. Selline lähenemine aitab vähendada veekasutust tootmisprotsessis ning pakub tarbijatele jätkusuutlikumat ja ökonoomsemat valikut.

Magrada tooted on loodud, võttes arvesse naha- ja juukseprobleeme, mida meie enda pere ja meie lähedasedkogevad. Usume, et parim viis tõhusate ja sobivate toodete loomiseks on lähtuda reaalsetest probleemidest ja vajadustest. Seetõttu võtame oma toodete väljatöötamisel arvesse erinevaid naha- ja juukseprobleeme ning püüame leida nende spetsiifiliste murede leevendamiseks lahendusi. Kasutame looduslikke koostisosi ja teadmisi naha- ja juuksehoolduse valdkonnast, et luua tooteid, mis tõesti aitavad erinevate probleemide korral.

Kas ei leidnud vastust oma küsimusele? Ära muretse! Palun võta meiega ühendust läbi kontaktivormi või saada meile e-kiri aadressile magrada(at)magrada.eu. Oleme siin selleks, et sind abistada!