Kuidas möödus aasta 2021 Magradas?

Pühade toimetuste saginal teeme ettevalmistusi võtmaks vastu uut aastat. Eneselegi üllatuseks tuleb tervitada juba aastat 2022. Vaatame tagasi aastale 2021. On olnud igati sära täis aasta nii omade väljakutsete ja proovikividega kui ka mesimagusate võitude ja tunnustustega.

Erilisi sündmusi on palju, kuid lõppeval aastal on kolm olulist märksõna meie jaoks:
◽️ Ettevõtte kiire areng
◽️ Tunnustus
◽️ Klientide tänulikkus

Märtsikuus tähistasime Magrada kuuendat sünnipäeva. Ja ühtlasi laienesime oma tootmis- ja laoruumidega senisest oluliselt suuremale pinnale. Tegutseme igapäevaselt suvepealinnas Pärnus, aadressil Savi tn 3/4 – 7. Meie meeskonnaga on liitunud uusi liikmeid, kellega koos töötamine ja kasvamine on puhas rõõm. 

Kindlasti oli aasta 2021 tippsündmus (miks mitte isegi öelda, et täiesti enneolematu võit!) meie tiimi jaoks ja kõikidele klientidele, kes hindavad salongikauneid juukseid juba peale esimest kasutuskorda rabarberi juuksemaski rahvusvahelised tunnustused. Juhuu, suur aplaus! Magrada rabarberi juuksemask pärjati iluauhinnagalal Pure Beauty Awards 2021 kuldmedaliga, samuti tunnustati rabarberi juuksemask suvel Global Green Beauty Awards 2021 pronksmedaliga. Meil tegelikult ei jätku sõnu, et seda rõõmu kirjeldada!

Oleme see aasta usinalt tegelenud tootearendusega ja uute iluhooldustoodete teieni toomisega. Kahjuks on esinenud palju tarne probleeme ja viivitusi, mistõttu uusi tooteid on oodata 2022. aasta algul. Kuid usume, et on, mida oodata ja ootusaeg on seda väärt! Tulemas on tootesari meestele ja trimmiv kehahooldussari naistele.

Enneolematu kasvu on teinud ka Magrada veebipood magarda.eu, kus oleme aastaga klientidete toimetanud rohkem kui 12 000 toodet. Enim armastatud tooted meie e-poes on juuksehooldustooted. 

TOP 5:
1. Rabarberi juuksemask riitsinusõliga
2. Pärnaõie tahke šampoon põhjamaise kaseesktraktiga
3. Pärnaõie šampoon põhjamaise kaseesktraktiga
4. Pärnaõie juuksepalsampõhjamaise kaseesktraktiga
5. Rabarberi šampoon aaloeekstraktiga

Jõulukuul tõime esmakordselt teieni jumaliku jasmiini kehahooldusarja, kuhu kuulub sulfaadivaba jasmiini dušigeel ja sügavniisutav jasmiini kehakreem musta leedrimarjaekstraktiga. Täname, et olete uued tooted nii hästi vastu võtnud ja tunnustanud positiivse tagasisidega!

Avaldame suurt tunnustust ja tänu kõikidele partneritele ja edasimüüjatele, kes on andnud suure panuse meie arengusse.

Tuhat tänu kallid Magrada sõbrad! Põrutame edasi ja vaatame mida toob 2022 aasta meile kõigile! ❤️

Head uut ja õnnelikku aastat!

Kaire ja Lisanna

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga