Tooteinfo

Me kasutame hoolikalt valitud looduslikke koostisosi. Panustame sertifitseeritud orgaanilistesse koostisosadesse, mis hõlmavad endast taimseid ekstrakte, õlisid, essentse ja mineraale, mis on kasulikud sinu nahale ja juustele. Kõik meie koostisosad on hoolega valitud, et hellitada ja toita sinu loomulikku ilu.

Absoluutselt! Meie ilutooted on loodud olema õrnad ja sobivad tundlikule nahale. Soovitame siiski enne uue toote kasutamist teha väike test, et veenduda, et toode sobib sinu nahaga hästi.

Ei, meie oleme suured loomade sõbrad! Me ei tee oma toodetega loomkatseid ning tagame, et ka meie tarnijad ja partnerid järgivad eetilisi tavasid. Su ilu ei vaja kurvastust ega kahju – me pooldame harmooniat loodusega ja austame igat elusolendit.

Meie veebilehel leiad üksikasjalikku teavet iga toote kohta – toimeained, kasutusjuhised ja soovitatavad nahatüübid. Kui soovid personaalseid soovitusi, võid alati pöörduda meie klienditoe poole. Oleme siin, et aidata sul leida täiuslikke lahendusi sinu ilu- ja nahahooldusrutiinile.

Sinu rasedusaeg ja imetamine on erilised ning väärtuslikud. Kuigi meie tooted on valmistatud looduslikest ja orgaanilistest koostisosadest, soovitame enne uue nahahooldustootega alustamist konsulteerida oma tervishoiutöötajaga.

Meie pinguldav ja jääkaineid väljutav merevetikasari ei ole sobilik kasutamiseks raseduse või imetamise ajal, kuna sellel on tugev aktiveeriv ja hormonaalne mõju. Sinu tervis ja heaolu on meie jaoks prioriteet ning soovime, et sa tunneksid end alati kindlalt ja hoitud.

Kas ei leidnud vastust oma küsimusele? Ära muretse! Palun võta meiega ühendust läbi kontaktivormi või saada meile e-kiri aadressile magrada(at)magrada.eu. Oleme siin selleks, et sind abistada!