(7 arvustused)

KODULÕHNASTAJA “VÄRSKENDAV” / SIDRUNHEIN

22.90 

100 ml


Laos

Lõhnanootides vallatlevad sidrunheina, värskete aialillede ja ürtide aroomid. Troopiline sidrunhein ergutab meeli ja loob positiivse ja vabastava meeleolu.

Magrada Organic Cosmetics lõhnastajate baasvedelik on välja töötatud uuendusliku tehnoloogia abil ja põhineb sojapõhistest taastuvatest allikatest. Tänu sellele on kodulõhnastajad:

 • loodussõbralikud,
 • madala süsinikujäljega,
 • optimaalse aurustamisega
 • mitte mürgised.

Kodulõhnastaja pulgad on valmistatud pilliroost ja on spetsiaalselt loodud lõhnade hajutamiseks siseruumides. Kiudpilliroog pulgad on tugevad ja ühtlase värvitooniga. Need kingivad kodulõhnastaja komplektile kauni esteetilise välimuse. Looduslikel kiududel on suurepärane imamisvõime, tänu millele ruumis püsib alati Teie lemmiklõhn.

PARABEN-FREE, CHEMICAL-FREE INGREDIENTS, ALCOHOL-FREE, VEGAN, NON TOXIC, HANDCRAFTED

Rohkem kui 5000 aastat on inimesed kogu maailmas sidrunheina meditsiiniliselt kasutanud. Seda on kasvatatud Indias, Sri Lankal ja Filipiinidel, kus kohalikud elanikud ühendasid selle teiste ravimtaimedega, et luua ravimtooteid, mida nad kutsusid palaviku teeks.

Meie jaoks on väga oluline keskkonna hoidmine ja säästmine. Pakend vastab ISO 14001 standardile ja omab EMAS sertifikaati ning on toodetud elementaarkloorivabalt.

Esmalt eemaldage pudelilt väline kork, seejärel sisemine kaitsekork. Keerake väline kork tagasi pudelile ja asetage pulgad pudelisse. Pulkade arv valige vastavalt ruumi suurusele, temperatuurile ja lõhna intensiivsusele. Mida väiksem ja soojem on ruum, seda vähem pulki soovitame kasutada. Vedelik imbub pulkadesse ja lõhn hakkab eralduma 12-24 tunni jooksul. Soovitame aeg-ajalt pulki pöörata. Lõhnastaja kestvus on kuni 16 nädalat.

Toote värv ja lõhn võivad varieeruda looduslike koostisosade kasutamise tõttu.

Tootekood: 4744275010079 Kategooria:

7 arvustust tootele KODULÕHNASTAJA “VÄRSKENDAV” / SIDRUNHEIN

 1. Triin (toote omanik)

  Parim, parim, parim kodulõhnastaja!
  Igas toas praegu erinevad aga see eeterlik sidrunheina lõhn on lihtsalt imeline. Kõik on head aga sidrunhein meie pere lemmik!

 2. Kerli

  Väga hea lõhn, aga liiga intensiivse lõhnaga. Ühe pulgaga lõhnas terve korter ja siiski tundsime et liiga intensiivne. Aga muidu lõhn ise väga mõnus.

 3. Laura Kärsin (toote omanik)

  Kahtlemata üks parimaid lõhnastajaid, lõhn püsib toas mitu kuud. Mahe, värske lõhn, värskendav – täpselt öige sõna tootele. Niiii hea!

 4. Nele Rohtla (toote omanik)

  Nii looduslik, nii puhas 🙂 olen üldiselt kodulõhnastajate suhtes väga valiv. Ei meeldi, kui lõhnastaja on hästi kunstlik ja vänge. Nüüdseks olen leidnud oma lemmiku. Lõhn on täpselt, nagu nimigi ütleb – värskendav. 🙂 🙂

 5. Paula

  Aitäh, väga hea.

 6. Marie

  Julgen soovitada. Lõhn mahe, mõnus ja lisab värskust. Purgike juba 4 kuud kasutusel ja ikka hea lõhn.😋

 7. Erene (toote omanik)

  Looduslik ja meeldiva lõhnaga.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.