(2 arvustused)

KODULÕHNASTAJA “SÄRTSAKAS” / MANDARIIN, APELSIN, LAIM

22.90 

100 ml


Laos

Hõrgutav ja meeleolu tõstmist soodustav aroom neile, kes armastavad mahlaseid puuviljaseid maitseid. Kodulõhnastaja loob rõõmsa ja elujõulise õhkkonna värskete ja tsitruseliste aroomidega.

Magrada Organic Cosmetics lõhnastajate baasvedelik on välja töötatud uuendusliku tehnoloogia abil ja põhineb sojapõhistest taastuvatest allikatest. Tänu sellele on kodulõhnastajad:

  • loodussõbralikud,
  • madala süsinikujäljega,
  • optimaalse aurustamisega
  • mitte mürgised.

Kodulõhnastaja pulgad on valmistatud pilliroost ja on spetsiaalselt loodud lõhnade hajutamiseks siseruumides. Kiudpilliroog pulgad on tugevad ja ühtlase värvitooniga. Need kingivad kodulõhnastaja komplektile kauni esteetilise välimuse. Looduslikel kiududel on suurepärane imamisvõime, tänu millele ruumis püsib alati Teie lemmiklõhn.

PARABEN-FREE, CHEMICAL-FREE INGREDIENTS, ALCOHOL-FREE, VEGAN, NON TOXIC, HANDCRAFTED

Laim õitseb ja annab puuvilju aastaringselt. Laimil on väikesed, tähekujulised, valged või kollaseid õied. Õied on sageli kobaratesse paigutatud ja väga lõhnavad.

Meie jaoks on väga oluline keskkonna hoidmine ja säästmine. Pakend vastab ISO 14001 standardile ja omab EMAS sertifikaati ning on toodetud elementaarkloorivabalt.

Esmalt eemaldage pudelilt väline kork, seejärel sisemine kaitsekork. Keerake väline kork tagasi pudelile ja asetage pulgad pudelisse. Pulkade arv valige vastavalt ruumi suurusele, temperatuurile ja lõhna intensiivsusele. Mida väiksem ja soojem on ruum, seda vähem pulki soovitame kasutada. Vedelik imbub pulkadesse ja lõhn hakkab eralduma 12-24 tunni jooksul. Soovitame aeg-ajalt pulki pöörata. Lõhnastaja kestvus on kuni 16 nädalat.

Toote värv ja lõhn võivad varieeruda looduslike koostisosade kasutamise tõttu.

Tootekood: 4744275010147 Kategooria:

2 arvustust tootele KODULÕHNASTAJA “SÄRTSAKAS” / MANDARIIN, APELSIN, LAIM

  1. Angelika (toote omanik)

    Tsitruseline, värskendav ja magus-hapu lõhn. Kiidan😍

  2. Anastasija (toote omanik)

    Väga värske lõhn, kõik külalised küsivad, mis nii meil nii meeldivalt lõhnab!

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga