Privaatsuspoliitika

Andmete töötlus ja ligipääs

Andmete töötlejaks on Magrada OÜ (registrikood 12807630), mis töötleb klientide andmeid, et teenindada e-poe kliente. Isikuandmeid kasutame kooskõlas meie privaatsuspoliitikaga ja kasutustingimustega. Kõik Magrada OÜ-le edastatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja ei kuulu avalikustamisele kolmandatele isikutele.

Andmetele on ligipääs vaid Magrada OÜ-l, Maksekeskus AS-il ja postiteenuse pakkujal paki kohaletoimetamisel. Kauba saatmiseks edastame kliendi täisnime, telefoninumbri ja pakiautomaadi nime andmed postiteenuse pakkujale.

Maksekeskus omab makseasutuse tegevusluba, mille üle teostab järelevalvet Finantsinspektsioon. Maksekeskus töötleb isikuandmeid oma igapäevases majandustegevuses. Maksekeskus AS vastutava töötlejana saab isikuandmed otse andmesubjektilt („Teie“). Ning kui Maksekeskus AS töötleb isikuandmeid vastutava töötlejana, siis teavitab Teid privaatsusteates mh Teie isikuandmete töötlemise eesmärkidest, Teie õigustest, Maksekeskuse kohustustest ja vastutusest seonduvalt isikuandmete töötlemisega. Andmed pärinevad Maksekeskuse AS privaatsuspoliitikast.

Isikuandmete kogumine, selle eesmärgid ja andmete säilitamine

Andmeid kogume veebipoe tellimuse vormistamisel ja uudiskirjaga liitunutelt.

Veebipoe ostu teenindamiseks on vajalik kliendi täisnimi, e-posti aadress, telefoninumber ja SmartPosti pakiautomaadi nimi. Eesmärgiga vormistada korrektne tellimuse kliendile ja selle kauba aegne kohaletoimetamine määratud sihtpunkti postiteenusepakkujaga.

Uudiskirjaga liitunud isikute e-posti aadressi kasutame e-kirja teel reklaamteadete edastamiseks. Uudiskirja saavad vaid selleks nõusoleku andnud inimesed. Nõusolekud saame läbi magrada.eu veebilehe avalehe, kuhu klient on oma e-posti ettenähtud lahtrisse sisestanud. Andmeid kogume eesmärgiga informeerida toodetest kliente. Uudiskirjast saab alati loobuda, milleks tuleb klikkida uudiskirjas olevale lingile.

Veebipoe ostu isikuandmeid säilitame seni, kuni see on vajalik selle eesmärgi täitmiseks, milleks neid töödeldakse, kuid mitte kauem kui 5 aastat arvates viimase ostu sooritamisest. Säilitamistähtaja saabudes isikuandmed kustutatakse. Kliendil on õigus nõuda oma andmete tähtajast enneaegset kustutamist.

Kliendil on õigus nõuda oma andmete parandamist ja esitada vastuväiteid isikuandmete töötlemisele ning võtta oma nõusolek tagasi andmete töötlemiseks.

Küpsised

magrada.eu veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.

Küpsis on väikesemahuline tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastaja arvutisse või seadmesse. See võimaldab mäletada ja kohaneda külastaja eelistustustega (ostukorv, sisselogimine, keele-eelistus, seadistused jms), vältimaks andmete uuesti sisestamist, kui taas külastatakse veebilehte või kui liigutakse lehelt lehele.

Meie veebileht sisaldab küpsiseid kolmandatelt osapooltelt nagu näites Facebook ja Google. Kui jagate midagi Magrada OÜ veebilehelt sotsiaalmeediasse, siis võib sotsiaalmeedia teenusepakkuja salvestada veebilehitsejasse küpsise. Magrada OÜ nende keskkondade kogutavaid andmeid ei näe ega kasuta, kuid võib osta nende keskkondade kaudu reklaami

Milliseid küpsiseid kasutab magrada.eu veebileht, saate lähemalt tutvuda aadressil: https://www.magrada.eu/meist/kupsiste-poliitika/

Küpsiste piiramine või loobumine

Teil on võimalus blokeerida küpsiseid, muutes brauseris privaatsusseaded, mis võimaldavad keelduda kõigi või osade küpsiste salvestamist arvutisse või seadmesse. Kõikide küpsiste blokeerimine aitab kasutaja privaatsust kaitsta, kuid samas piirab mõne võrgulehe kasutusvõimalusi, seega ei pruugi Teil olla võimalik saada osaliselt ligipääsu meie veebisaidile ja funktsioonidele. Kasutaja võib kasutuskogemuse põhjal lubada küpsised ainult nendele võrgulehtedele, mida ta usaldab.

Muudatused küpsiste poliitikas

Jätame endale õiguse käesolevat küpsiste poliitikat igal ajal muuta. Muudetud küpsiste poliitika avaldatakse meie veebisaidil.

Kliendi õigused

Lisaks eelmainitud õigustele on kliendil õigus esitada kaebus andmekaitse järelevalveasutusele.

Privaatsuspoliitika muutmine ja täiendamine

Magrada OÜ jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat igal ajal uuendada ja muuta. Pärast uue versiooni kinnitamist see avaldatakse selle kinnitamise päeval veebilehel magrada.eu.

looduskosmeetika