Miks on Magrada Organic Cosmetics eriline?

Magrada Organic Cosmetics tooted on loodud äratama ja rõhutama meie igaühe loomulikku ilu. Väga oluline on hoolitseda enda naha eest orgaaniliste ja looduslike nahahooldustoodetega. Nahk on meie kõige suurem organ, mille kaudu tunnetame ümbritsevat maailma. Kõik hooldustooted, mida kasutame, imenduvad läbi naha meie kehasse. Meie tooraine on alati värske, puhas ja looduslik ning kõiki Magrada tooteid valmistatakse käsitsi.

Üha enam hinnatakse käsitööna valminud tooteid. Need on ainulaadsed, mille valmistamisel on tähelepanu pööratud detailidele, pakkudes nii kõrgemat kvaliteeti. Meie tooted valmivad väikestes partiides, tagades alati värske tooraine kasutuse. Üks levinumaid põhjuseid, miks inimesed käsitsi valminud kaupu ostavad – neile meeldivad tooted, mis ei ole tulnud suurtööstusest. Käsitöö on roheline – töö võtab vähem energiat kui masstootmine, mis muudab selle keskkonnasäästlikumaks.

Meie usume, et vegan kosmeetika on parem loomadele, planeedile, meie nahale ja tervisele. Taimedel on imeliselt tervendav mõju – taimsed koostisosad sisaldavad naha parandamiseks ja niisutamiseks rohkelt vitamiine, mineraale ja antioksüdante. Vegantooted on meie nahale parimad, eriti kui nahk on õrn ja tundlik.

Magrada tooted on “cruelty-free” ehk “julmusevabad” – meie toodete loomisel ja valmistamisel ei ole kahjustatud ega kasutatud ühtegi looma. Olles teadlik tarbija, aitab see kaasa loomade jaoks turvalisema maailma loomisele. Toetades selliseid brände, kes on “julmusevabad”, annate maailmale tugeva sõnumi: loomkatsed pole vastuvõetavad ega teretulnud.

Looduslik nahahooldus annab meelerahu – puhaste toodete puhul ei pea muretsema lisatud kemikaalide pärast. Looduslikud nahahooldustooted sisaldavad toitvaid antioksüdante, mida nahk armastab. Naturaalne nahahooldus on ka keskkonnale parem. Iga kord, kui kasutate kemikaale sisaldavaid ilutooteid, pestakse kemikaalid kanalisatsiooni ja need võivad kohalikele veeteedele laastavalt ja hävitavalt mõjuda.

Orgaaniliste nahahooldustoodete kasutamine tagab koostisosade tõelise väärtuse. Mahepõllundus koostisosi kasvatatakse ilma pestitsiide, herbitsiide, sünteetilisi väetisi, geneetiliselt muundatud organisme (GMO) ja muid lisaaineid või kemikaale kasutamata. Kasutades orgaanilisi nahahooldustooteid, aitate minimaliseerida oma keskkonnamõju ja toetate meie keskkonna jätkusuutlikkust. Orgaanilistes toodetes on võimsad aktiivtkoostisosad, mis aitavad aeglustada vananemisprotsessi ja luua noorema välimusega nahk.

Magrada Organic Cosmetics

looduskosmeetika