Kasutamistingimused

Veebipoe magrada.eu (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ MAGRADA (registrikood 12807630 ), asukohaga: Järva tn 9b, Pärnu, Pärnumaa, 80023.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad ja kogused on märgitud toodete juurde. Veebipoe hinnad on eurodes. Kättetoimetamise tasu ei kuulu ostjale tasumiseks ja selle eest ostajale lisakulutusi ei teki. Teave ja kirjeldus kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv SmartPosti pakiautomaat, kuhu kaup toimetatakse. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu läbi Maksekeskuse. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba laoseisuga või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, hilisemalt 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Maksetingimused

Läbi Makskeskuse on toote eest võimalik tasuta pangalingiga. Meie veebipoes saavad kliendid kasutada pangalinki järgmistes pankades (Eesti): Swedbank, SEB, LHV, Pocopay, Liisi ID ja Coop. Maksekeskuse tehtud tehingud arveldatakse eurodes ning ka klientide kontodelt läheb maha ostusumma eurodes. Klient tasub tellimust kinnitades täisulatuses toote hinnast. 

Kohaletoimetamine

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Kõik kauba saatmiskulud kannab Magrada OÜ.

Taganemisõigus ja pretensioonide esitamise kord

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Olenevalt toodetest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla ning need peavad vastama võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele. Nendeks toodeteks on kasutatud tooted ja ostja poolt rikutud või kahjustunud pakendiga tooted. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile magrada@magrada.eu hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile magrada@magrada.eu või helistada telefonil: +372 5264206

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.

Isikuandmete töötlemisega seotud teave

Andmete töötlejaks on Magrada OÜ (registrikood 12807630), mis töötleb klientide andmeid, et teenindada e-poe kliente. Isikuandmeid kasutame kooskõlas meie privaatsuspoliitikaga ja kasutustingimustega. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid. Isikuandmete töötlemisega seotud lisateave kohta saate tutvuda meie veebilehel https://www.magrada.eu/meist/privaatsuspoliitika/.

looduskosmeetika