TUTVU MAGRADA LOOJAGA: KAIRE MIITER

„Olen sündinud Hiiumaa saarel ja sealne loodus on minu geenides. Koos emaga veetsime palju aega metsades, aasadel, niitudel ja mere ääres. Kodusaare ilu ja imelist ümbrust märkama ning armastama õpetas mulle just tema.

Huvi ilumaailma vastu on minus olnud väiksest saati. Armastasin tuulata ema meigikotis ja leitut salaja enda peal proovida. Mäletan, kuidas lõikasin ajakirjadest ja ajalehtedest välja ilunippe ja uusimaid ilutrende ning kleepisin need enda salaraamatusse. Enese eest hoolitsemine on minu jaoks alati oluline olnud. Samuti naudin protsessi, kui saan midagi omaenese kätega luua.

Aastal 2016 asutasin brändi Magrada Organic Cosmetics, mille filosoofia põhineb ainulaadsel võimalusel luua kõige puhtamaid, kõrgeima efektiivsusega tooteid. Magrada loomise ajendiks oli minu vanima lapse tundlik ja allergiline nahk. Mureliku lapsevanemana märkasin, kui keemilised ja kunstlikud on nahahooldustoodete koostisained. Nõnda saigi alguse nahasõbralik, naturaalne ja ebavajalike kemikaalideta nahahooldusbränd. Ökoloogiline, puhas, aromaatne.

Magrada tähendab katalaani keeles mulle meeldib. Hindan kõrgelt jätkusuutlikku ja orgaanilist elustiili ning mulle meeldib turvaline, puhas ja tõhus nahahooldus. Tahan kõikide toodetega 100% rahul olla, sest ainult nii saan olla kindel, et need meeldivad ka teistele.

Magrada tooted valmistatakse käsitsi värskest toorainest ja väikeste partiidena, et tagada nende parim kvaliteet. Kasutame toorainena kodusaarelt Hiiumaalt korjatud ravimtaimi, põhjamaiseid ekstrakte ja Lõuna-Euroopast pärit kõrgkvaliteetseid külmpressitud õlisid. Selline kooslus toimib imehästi.

Enda suureks rõõmuks tunnen, et käin mööda õiget rada. Olen väga tänulik nii armsatele klientidele kui ka spetsialistidele ülimalt positiivse tagasiside eest. Auhinnatiitlid ja tunnustused, mis on nopitud nii Eestist kui ka rahvusvahelistelt ilugaladelt, on mulle suureks tunnustuseks.”

– Kaire Miiter

Magrada brändi looja ja tegevjuht

looduskosmeetika