Mis on Magrada Organic Cosmetics?

Magrada Organic Cosmetics tooted on loodud äratama ja rõhutama igaühe loomulikku ilu. Nahk on inimese kõige suurem organ, mille kaudu tunnetame ümbritsevat maailma. Kõik hooldustooted, mida kasutame, imenduvad läbi naha meie kehasse. Seetõttu on meie tooraine hoolikalt valitud – värske, puhas ja looduslik ning kõiki Magrada tooteid valmistatakse käsitsi.

ORGAANILINE

Orgaanilised koostisosad tagavad nahahooldustoodete kõrge väärtuse. Mahepõllundus koostisosi kasvatatakse pestitsiide, sünteetilisi väetisi, geneetiliselt muundatud organisme (GMO) ja muid kemikaale kasutamata. Orgaanilistes toodetes on võimsad aktiivkoostisosad, mis aitavad aeglustada vananemisprotsessi ning luua noorema ja tervema välimusega nahk. Kasutades orgaanilisi nahahooldustooteid, teete turvalise ja naturaalse valiku oma tervise ning ilu heaks.

KÄSITÖÖ

Üha enam hinnatakse käsitööna valminud tooteid, kuna käsitöö loob ainulaadsust. Toodete valmistamisel on tähelepanu pööratud detailidele, pakkudes seeläbi kõrgemat kvaliteeti. Meie tooted valmivad väikestes partiides, tagades nii värske tooraine kasutuse. Meie väärtustame tooteid, mis ei ole tulnud suurtööstusest. Käsitöö on roheline – töö võtab märkimisväärseltvähem energiat kui masstootmine, ning seega saastab keskkonda ja loodust oluliselt vähem.

JULMUSEVABA

Magrada tooted on ”julmuse vabad” ehk nende toodete loomisel ja valmistamisel ei ole kasutatud ühtegi looma. Meie seisukohast lähtuvalt ei ole loomkatsed vastuvõetavad ega teretulnud.

LOODUSLIK

Looduslik nahahooldus kingib meelerahu, kuna puhaste toodete puhul ei pea muretsema lisatud kemikaalide pärast. Looduslikud nahahooldustooted sisaldavad toitvaid antioksüdante, mida nahk igapäevaselt vajab. Lisaks on naturaalne nahahooldus parem keskkonnale. Iga kord, kui kasutatakse kemikaale sisaldavaid ilutooteid, pestakse kemikaalid kanalisatsiooni ning need mõjutavad kohalikke veeteesid ja ökosüsteemi.

VEGAN

Vegan kosmeetika on parem nahale ja tervisele, ning ka loomadele ja meie planeedile. Taimedel on imeliselt tervendav mõju, sest taimsed koostisosad sisaldavad naha parandamiseks ja niisutamiseks rohkelt naturaalseid vitamiine ja mineraale.

looduskosmeetika