Magrada brändi loojalt

„Olen sündinud Hiiumaal ja sealne loodus on kindlasti minu geenides. Koos emaga veetsime palju aega looduses – metsades, aasadel, niitudel ja mere ääres. Kodusaare imelist ümbrust märkama ja armastama õpetas mulle just tema.

Viieaastaselt segasin kokku oma esimese loodusliku toote – hambapasta. Kuigi ma enam ei mäleta, millest see koosnes, on mul meeles selle jube maitse. Pärast esimest korda ma seda enam suhu ei pannud. Kuid see ebaõnnestumine mind ei peatanud ning too katsetus ei jäänud viimaseks.

Aastal 2016 sai Pärnus alguse bränd Magrada Organic Cosmetics. Magrada tooteid iseloomustavad enim märksõnad ökoloogiline, puhas ja aromaatne. Minu vanima lapse tundlik ja allergiline nahk oli mu toodete loomise ajendiks. Sellegipoolest sobivad Magrada tooted kõigile kasutamiseks.

Magrada tähendab katalaani keelest tõlgituna „mulle meeldib“. Hindan orgaanilist elustiili ning mulle meeldib turvaline, puhas ja tõhus kehahooldus. Kõikide toodetega pean olema sada protsenti rahul, vaid siis saan olla kindel, et need meeldivad ka teistele.

Kuna Magrada tooteid valmistatakse käsitsi värskest toorainest, siis partii lõikes võib märgata värvi erinevust. Värvus sõltub sellest, mis aastaajal on tooraine korjatud. Meie kasutame toorainena kodusaarelt Hiiumaalt korjatud ravimtaimi ja Lõuna-Euroopast pärit kvaliteetseid külmpressitud õlisid. Selline kooslus toimib imehästi.

Oleme hoolikalt kujundanud Magrada toodete pakendid. Kliendid on tunnustanud elegantseid ja puhtaid illustratsioone.

Magrada brändi ajalugu ei ole pikk, kuid enda suurimaks rõõmuks tunnen, et käin mööda õiget rada. Selle lühikese aja jooksul olen saanud palju head tagasisidet oma kallitelt klientidelt kui ka tähelepanu erinevatelt spetsialistidelt. Auhinnatiitlid, mis on nopitud nii Eesti kui rahvusvahelistelt ilutoodete konkurssidelt, on olnud mulle väga suureks tunnustuseks.“

– Kaire Miiter

Magrada brändi looja ja tegevjuht

looduskosmeetika